2020/2021г.

„ЛЪВСКИ СКОК“

На 19. февруари се отбелязаха 148 години от гибелта на най-светлата личност от възрожденските борби за национално освобождение – Васил Иванов Кунчев – Левски. В 96. СУ се проведе традиционното състезание за учениците от начален етап „Лъвски скок“, организирано от МС ФВС. Всички ученици, взели участие в състезанието се представиха достойно!

И отново радост в 96.СУ!

Микаел Митков от 5. Е клас постигна мечтания си успех на Държавното първенство по ски бягане – златен и бронзов медали на дълга дисциплина.

Кой е казал, че противниците не могат да бъдат приятели?! Но няма нито един спортист, който би отстъпил доброволно победата на най-добрия си приятел.

Който се бори до край е истински спортист.

Браво, МИКАЕЛ!

Сбъдвай мечтите си и побеждавай!

От 14 до 22 октомври в училище бяха изиграни 11 оспорвани срещи по футбол между отборите на седми клас. Те определиха и крайното класиране.
На шесто място остана отборът на VIIв клас. На пето място е отборът на VIIа клас. На четвърто – отборът на VII б клас. В челната тройка се наредиха VIIд и VIIе клас, и шампион – отборът на VIIг клас.
Голмайстор на турнира стана Алекс Стоянов от VIIа клас с 5 отбелязани гола.